Y00075K50000T0L
MFR.Part #
Y00075K50000T0L
JLCPCB Part #
C1475554
Description
-55℃~+125℃ 5.5kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS