H4P140KDZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P140KDZA
JLCPCB Part #
C1407137
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS