Y00074K70000A0L
MFR.Part #
Y00074K70000A0L
JLCPCB Part #
C1469156
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 4.7kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors