TNPU120610K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU120610K0AZEN00
JLCPCB Part #
C4069611
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS