Y000739K2000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y000739K2000T0L
JLCPCB Part #
C1477649
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 39.2kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors