Y000736K0000B0L
MFR.Part #
Y000736K0000B0L
JLCPCB Part #
C1469026
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 36kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS