Y000733K2000V9L
MFR.Part #
Y000733K2000V9L
JLCPCB Part #
C1485987
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 33.2kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS