Y00072R49000F62L
MFR.Part #
Y00072R49000F62L
JLCPCB Part #
C1482398
Description
-55℃~+125℃ 2.49Ω 600mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors