Y006210K0000A9L
MFR.Part #
Y006210K0000A9L
JLCPCB Part #
C1474901
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS