Y00072K08000B9L
MFR.Part #
Y00072K08000B9L
JLCPCB Part #
C1468034
Description
-55℃~+125℃ 2.08kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS