Y000721R2980Q9L
MFR.Part #
Y000721R2980Q9L
JLCPCB Part #
C1485055
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 21.298Ω 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS