Y0007212R980T9L
MFR.Part #
Y0007212R980T9L
JLCPCB Part #
C1473487
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 212.98Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS