Y000721K0000T0L
MFR.Part #
Y000721K0000T0L
JLCPCB Part #
C1480189
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 21kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors