Y00071K15000T0L
MFR.Part #
Y00071K15000T0L
JLCPCB Part #
C1473701
Description
-55℃~+125℃ 1.15kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors