Y00071K10000T0L
MFR.Part #
Y00071K10000T0L
JLCPCB Part #
C1493227
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS