Y00071K00100V9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00071K00100V9L
Description
-55℃~+125℃ 1.001kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS