H4316KBCA
MFR.Part #
H4316KBCA
JLCPCB Part #
C1410184
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS