Y0007138R120T0L
MFR.Part #
Y0007138R120T0L
JLCPCB Part #
C1473574
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 138.12Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors