Y145474K7375V0L
MFR.Part #
Y145474K7375V0L
JLCPCB Part #
C1487284
Description
-55℃~+125℃ 600mW 74.7375kΩ ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors