Y0007109R735V9L
MFR.Part #
Y0007109R735V9L
JLCPCB Part #
C1483609
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 109.735Ω 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS