Y0007107R790V9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0007107R790V9L
Description
-55℃~+125℃ 107.79Ω 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS