Y0007107R794A9L
MFR.Part #
Y0007107R794A9L
JLCPCB Part #
C1469516
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 107.794Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS