Y0007106K000B0L
MFR.Part #
Y0007106K000B0L
JLCPCB Part #
C1493453
Description
-55℃~+125℃ 106kΩ 400mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS