Y0007102K000B9L
MFR.Part #
Y0007102K000B9L
JLCPCB Part #
C1482713
Description
-55℃~+125℃ 102kΩ 400mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS