Y0007100K000A0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0007100K000A0L
JLCPCB Part #
C1486105
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors