Y000710K0000A0L
MFR.Part #
Y000710K0000A0L
JLCPCB Part #
C1469586
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors