WYO252MCMCRAKR
MFR.Part #
WYO252MCMCRAKR
JLCPCB Part #
C1634890
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.5nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS