WYO252MCMBLAKR
MFR.Part #
WYO252MCMBLAKR
JLCPCB Part #
C3286334
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.5nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS