WYO222MCMBREKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WYO222MCMBREKR
JLCPCB Part #
C6030212
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS