WSR5R2200FBA
MFR.Part #
WSR5R2200FBA
JLCPCB Part #
C4202589
Description
-65℃~+275℃ 220mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount