ERC55165K00FKEB500
MFR.Part #
ERC55165K00FKEB500
JLCPCB Part #
C3495626
Description
-65℃~+175℃ 125mW 165kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS