WSR5R1070FEA
MFR.Part #
WSR5R1070FEA
JLCPCB Part #
C4064657
Description
-65℃~+275℃ 107mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS