WSR5R1000FEA
MFR.Part #
WSR5R1000FEA
JLCPCB Part #
C844708
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS