RN65D20R5FRSL
MFR.Part #
RN65D20R5FRSL
JLCPCB Part #
C3538833
Description
-65℃~+175℃ 20.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors