ERL0720M000JNBF101
MFR.Part #
ERL0720M000JNBF101
JLCPCB Part #
C3475695
Description
-65℃~+175℃ 20MΩ 250mW Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors