WSR3R0125DEA
MFR.Part #
WSR3R0125DEA
JLCPCB Part #
C3986084
Description
-65℃~+275℃ 12.5mΩ 3W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS