WSL0805R1500DTG
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSL0805R1500DTG
JLCPCB Part #
C4107802
Package
0805
Description
-65℃~+170℃ 125mW 150mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount