WSR2R7680FEK
MFR.Part #
WSR2R7680FEK
JLCPCB Part #
C3998688
Description
-65℃~+275℃ 2W 768mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS