WSR2R5110FTA
MFR.Part #
WSR2R5110FTA
JLCPCB Part #
C4193047
Description
-65℃~+275℃ 2W 511mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount