MAL215916151E3
MFR.Part #
MAL215916151E3
JLCPCB Part #
C1608550
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 22mm 400V 5000hrs@105℃ 860mA@120Hz 860mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS