WSR2R4990FEK
MFR.Part #
WSR2R4990FEK
JLCPCB Part #
C4302661
Description
-65℃~+275℃ 2W 499mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS