WSR2R4000FEA
MFR.Part #
WSR2R4000FEA
JLCPCB Part #
C4212221
Description
-65℃~+275℃ 2W 400mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS