WSR2R2940DEK
MFR.Part #
WSR2R2940DEK
JLCPCB Part #
C4273140
Description
-65℃~+275℃ 294mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS