WSR2R2500FEA
MFR.Part #
WSR2R2500FEA
JLCPCB Part #
C4299447
Description
-65℃~+275℃ 250mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS