WSR2R0301FEK
MFR.Part #
WSR2R0301FEK
JLCPCB Part #
C4272862
Description
-65℃~+275℃ 2W 30.1mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS