PTF65620K00BYBF
MFR.Part #
PTF65620K00BYBF
JLCPCB Part #
C1445070
Description
-55℃~+150℃ 250mW 620kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors