WSR2R0121FTA
MFR.Part #
WSR2R0121FTA
JLCPCB Part #
C4114283
Description
-65℃~+275℃ 12.1mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount