Y4022928R000T0W
MFR.Part #
Y4022928R000T0W
JLCPCB Part #
C4150136
Description
-55℃~+150℃ 200mW 928Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount