WSR21R000DBA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR21R000DBA
JLCPCB Part #
C4010151
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 1Ω 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount