WSL2010R3010FTA
MFR.Part #
WSL2010R3010FTA
JLCPCB Part #
C3966793
Package
2010
Description
-65℃~+170℃ 301mΩ 500mW ±1% ±75ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount